Ukrajina
22.04.01, 23 rokov
22.04.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mariya Poduraeva vs. Justine Pysson - Vzájomné zápasy
13.12.17 | 1. kolo | Justine Pysson | Mariya Poduraeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Mariya Poduraeva form & Justine Pysson form
Mariya Poduraeva - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Justine Pysson - posledné zápasy
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Alice Robbe | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Bente Spee | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Nikol Dobrilova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Gogol | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.19 štvrťfinále | vs. Indy De Vroome | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Federica Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Loliee | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Julia Payola | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Philippine Picard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Selin Ovunc | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.02.19 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 7-5, 6-2 | detail zápasu |