ZÁPAS
22.09.19 | 2. kolo kval. | Julita Saner | Zeynep Sena Sarioglan | 7-62, 6-4 | W15 Antalya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
15.01.02, 22 rokov
15.01.02, 22 rokov
Julita Saner vs. Zeynep Sena Sarioglan - Vzájomné zápasy
22.09.19 | 2. kolo kval. | Julita Saner | Zeynep Sena Sarioglan | 7-62, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Julita Saner form & Zeynep Sena Sarioglan form
Julita Saner - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.24 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-0, 4-0, Mariam Karadzhaeva - skreč | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Greta Klimaviciute | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Zeynep Sena Sarioglan - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-3, - Zeynep Sena Sarioglan - skreč | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Liz Keller | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.11.18 štvrťfinále | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 7-5, 3-0, Petia Arshinkova - skreč | detail zápasu |