ZÁPAS
09.05.16 | 1. kolo | Julita Saner | Sandra Ortevall | 6-3, 4-6, 7-63 | Bastad | antuka |
ŠTATISTIKY
Julita Saner | Sandra Ortevall | |
1. podanie % | 73/99 (74%) | 67/108 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/73 (56%) | 31/67 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/26 (27%) | 17/41 (41%) |
Vyhrané break-bally | 10/17 (59%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z returnu | 60/108 (56%) | 51/99 (52%) |
Vyhrané body celkom | 108/207 (52%) | 99/207 (48%) |
Dvojchyby | 7 | 9 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
09.04.98, 25 rokov
09.04.98, 25 rokov
Julita Saner vs. Sandra Ortevall - Vzájomné zápasy
09.05.16 | 1. kolo | Julita Saner | Sandra Ortevall | 6-3, 4-6, 7-63 | detail zápasu | Bastad | antuka |
05.05.14 | kvalifik. | Sandra Ortevall | Julita Saner | 7-5, 0-6, 6-2 | detail zápasu | Bastad | antuka |
Julita Saner form & Sandra Ortevall form
Julita Saner - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.06.23 štvrťfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Sandra Ortevall - posledné zápasy
Bastad - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Alfredsson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Ida Ferding | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Louise Lampla | 3-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 6-0, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Evaggelia Kokkinaki | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Mia Eklund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Draganova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.02.17 1. kolo | vs. Brenda Njuki | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Sofya Golubovskaya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.17 kvalifik. | vs. Maxine Palmen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Sabina Richtrova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.02.17 1. kolo | vs. Alice Matteucci | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Piskun | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.02.17 kvalifik. | vs. Sasa Klanecek | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
27.10.16 2. kolo | vs. Julie Gervais | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Amina Anshba | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Karin Kennel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
28.07.16 2. kolo | vs. Natalia Belova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.16 1. kolo | vs. Monica Malinen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Cristina Moroi | 6-2, 6-1 | detail zápasu |