ZÁPAS
28.08.17 | 2. kolo kval. | Juliana Valero | Maria Oreshkina | 7-63, 6-0 | Middelkerke | antuka |
ŠTATISTIKY
Kolumbia
27.01.98, 26 rokov
27.01.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
21.09.00, 23 rokov
21.09.00, 23 rokov
Juliana Valero vs. Maria Oreshkina - Vzájomné zápasy
28.08.17 | 2. kolo kval. | Juliana Valero | Maria Oreshkina | 7-63, 6-0 | detail zápasu | Middelkerke | antuka |
Juliana Valero form & Maria Oreshkina form
Juliana Valero - posledné zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Adriana Reami | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Emma Lene | 2-2, Emma Lene - skreč | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
16.08.18 štvrťfinále | vs. Anais Kikuchi | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 5-7, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
09.08.18 štvrťfinále | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.18 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Manuela Gomez Estrada | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
10.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Ryngler | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Ruth Marsh | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Laura Fink Wayerbacher | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Namie Isago | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Daniela Macarena Lopez | 7-5, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Abrile | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Furlaneto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
26.02.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Fed Cup - antuka | ||||
10.02.18 Rubber 1 | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.18 1. kolo | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Tania Lea Aizenman Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Manta - tvrdý | ||||
29.11.17 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo | vs. Yamile Fors-Guerra | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu |
Maria Oreshkina - posledné zápasy
Moscow - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Alena Nikishina | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | Arina Solomatina - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Balsen Kaya | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Alessandra Ruggieri | 1-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Tamara Racine-Beauchamp | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Emma Gevorgyan | 4-6, 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Pascale Pretre | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Christina Wolfgruber | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 kvalifik. | vs. Jue Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Emma Brust | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.12.16 kvalifik. | vs. Laura Sainsbury | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Simona Borisova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.11.16 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Caitlyn Williams | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.11.16 kvalifik. | vs. Mariaryeni Gutierrez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Angella Raman | 6-1, 6-1 | detail zápasu |