Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
05.09.94, 29 rokov
05.09.94, 29 rokov
Julia Terziyska vs. Melisa Martinov - Vzájomné zápasy
14.10.13 | 1. kolo kval. | Julia Terziyska | Melisa Martinov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Burgas | antuka |
Julia Terziyska form & Melisa Martinov form
Julia Terziyska - posledné zápasy
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Edda Mamedova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Galena Krastenova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 5-7, 1-5, - Julia Terziyska - skreč | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Alice Rame | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Linn Puls | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Macon - tvrdý I. | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 1-2, - Julia Terziyska - skreč | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-5, - Julia Terziyska - skreč | detail zápasu | |
18.11.22 štvrťfinále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
17.11.22 2. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
05.08.22 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 2-3, - Julia Terziyska - skreč | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.22 kvalifik. | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Melisa Martinov - posledné zápasy
Galati - antuka | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
01.06.15 2. kolo kval. | vs. Ksenia Gaydarzhi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Parviz | 5-2, Yasmeen Parviz - skreč | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 5-7, - Melisa Martinov - skreč | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Jasmine Marina Coteanu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Tania Andrada Mare | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.14 2. kolo kval. | vs. Simona Ionescu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Galati - antuka | ||||
16.06.14 2. kolo kval. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
02.06.14 2. kolo kval. | vs. Eszter Zador | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.06.14 kvalifik. | vs. Natalie Suk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sibiu - antuka | ||||
26.05.14 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.14 kvalifik. | vs. Adelina Cucerzan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.14 1. kolo | vs. Elena Bogdan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.11.13 kvalifik. | vs. Camille Cheli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.11.13 1. kolo kval. | vs. Adriana Sosnovschi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.11.13 kvalifik. | vs. Martine Ditlev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.13 kvalifik. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burgas - antuka | ||||
14.10.13 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ruse - antuka | ||||
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Albena - antuka | ||||
30.09.13 1. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
23.09.13 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.13 2. kolo kval. | vs. Marina Raluca Tudorache | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.13 2. kolo kval. | vs. Hilda Melander | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.13 1. kolo kval. | vs. Alina Karazhova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
26.08.13 1. kolo kval. | vs. Emel Abibula | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 0-6 | detail zápasu |