Slovinsko
23.07.99, 24 rokov
23.07.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Zaklin Bokan vs. Julia Oczachowska - Vzájomné zápasy
16.10.17 | 2. kolo kval. | Julia Oczachowska | Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Zaklin Bokan form & Julia Oczachowska form
Zaklin Bokan - posledné zápasy
W25 Tarvisio - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Arina Kuznetsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Ximena Kompalka | 6-4, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Dalila Said | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Agnes Gustafsson | 4-5, - Zaklin Bokan - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Ida Ferding | 6-70, - Zaklin Bokan - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Daria Mishina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Hasret Arslan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Aliye Hasirci | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Tilander | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Tanja Grzan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Chunxi Xin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Mila Masic | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Julia Oczachowska - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - skreč | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - skreč | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu |