ZÁPAS
26.09.19 | 1. kolo | Julia Oczachowska | Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Julia Oczachowska | Sapfo Sakellaridi | |
1. podanie % | 45/59 (76%) | 45/60 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 29/45 (64%) | 25/45 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/14 (43%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 31/60 (52%) | 24/59 (41%) |
Vyhrané body celkom | 66/119 (55%) | 53/119 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0 | ||
Julia Oczachowska | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Julia Oczachowska | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Julia Oczachowska | 2-3 | |
0-0 | ||
Julia Oczachowska | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
4-4 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Oczachowska | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 0-30 | ||
Julia Oczachowska | 0-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
Julia Oczachowska | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Oczachowska | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-3 | Sapfo Sakellaridi | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Julia Oczachowska | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Julia Oczachowska vs. Sapfo Sakellaridi - Vzájomné zápasy
26.09.19 | 1. kolo | Julia Oczachowska | Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Julia Oczachowska form & Sapfo Sakellaridi form
Julia Oczachowska - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova | 2-5, - Julia Oczachowska - skreč | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Horakova (CZE) | 2-5, - Julia Oczachowska - skreč | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Nilda Ikizoglu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Maria Timofeeva | 7-65, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
26.09.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Sapfo Sakellaridi - posledné zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 štvrťfinále | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-3, 6-0 | detail zápasu |