ZÁPAS
19.08.18 | 1. kolo kval. | Julia Helbet | Ioana Alexandra Negoitescu | 6-4, 2-6, 6-3 | Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
Moldavsko
31.05.88, 35 rokov
14 065 $
31.05.88, 35 rokov
14 065 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
06.01.99, 25 rokov
06.01.99, 25 rokov
Julia Helbet vs. Ioana Alexandra Negoitescu - Vzájomné zápasy
19.08.18 | 1. kolo kval. | Julia Helbet | Ioana Alexandra Negoitescu | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Julia Helbet form & Ioana Alexandra Negoitescu form
Julia Helbet - posledné zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Iveta Daujotaite | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.18 kvalifik. | vs. Anastasia Reimchen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-73, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Andrea Feodorov | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 0-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoria Surova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Brittany Collens | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.18 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Klara Silka | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Daniela Vukovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Ioana Alexandra Negoitescu - posledné zápasy
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gubertini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Andra Diana Stanciu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rebecca Amerio | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Irene Verzin | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Cocan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Eva-Maria Riml | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 kvalifik. | vs. Polina Gubina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Julia Helbet | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Maria Alexia Gandac | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Micu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-4, 6-4 | detail zápasu |