Švédsko
19.03.00, 24 rokov
19.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Molly Helgesson vs. Julia Grabher - Vzájomné zápasy
24.10.17 | 1. kolo | Julia Grabher | Molly Helgesson | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Molly Helgesson form & Julia Grabher form
Molly Helgesson - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Anna Kartseva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Berrak Kocak | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 3-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - skreč | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Alexia Rodriguez | Alexia Rodriguez - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Melis Yasar | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.19 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-78, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 7-63, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
11.05.18 štvrťfinále | vs. Francesca Jones | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Julia Grabher - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
22.08.23 2. kolo | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
27.05.23 finále | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.23 semifinále | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
25.05.23 štvrťfinále | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - skreč | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
14.05.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
12.05.23 2. kolo | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | detail zápasu |