Moldavsko
24.04.96, 27 rokov
24.04.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Iana Tishchenko vs. Julia Grabher - Vzájomné zápasy
14.02.17 | 1. kolo | Julia Grabher | Iana Tishchenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Iana Tishchenko form & Julia Grabher form
Iana Tishchenko - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detail zápasu |
Julia Grabher - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
22.08.23 2. kolo | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
27.05.23 finále | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.23 semifinále | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
25.05.23 štvrťfinále | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - skreč | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
14.05.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
12.05.23 2. kolo | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | detail zápasu |