ZÁPAS
19.03.19 | 1. kolo | Julia Grabher | Andreea Rosca | 6-1, 6-3 | W25 Curitiba | antuka |
ŠTATISTIKY
Julia Grabher | Andreea Rosca | |
1. podanie % | 33/44 (75%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/33 (64%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/11 (55%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané break-bally | 7/7 (100%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/39 (77%) | 17/44 (39%) |
Vyhrané body celkom | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Dvojchyby | 2 | 10 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Grabher | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Julia Grabher | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Grabher | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Grabher | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Andreea Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julia Grabher | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Julia Grabher vs. Andreea Rosca - Vzájomné zápasy
13.09.22 | 1. kolo | Julia Grabher | Andreea Rosca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
19.03.19 | 1. kolo | Julia Grabher | Andreea Rosca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W25 Curitiba | antuka |
Julia Grabher form & Andreea Rosca form
Julia Grabher - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
22.08.23 2. kolo | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.23 štvrťfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
27.05.23 finále | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.23 semifinále | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
25.05.23 štvrťfinále | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - skreč | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
14.05.23 3. kolo | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
12.05.23 2. kolo | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 | vs. Jessica Pegula | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Andreea Rosca - posledné zápasy
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
14.08.22 finále | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.22 štvrťfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 kvalifik. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
24.06.22 štvrťfinále | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - skreč | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 štvrťfinále | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu |