ZÁPAS
09.01.20 | 2. kolo | Julia Goerges | Jil Teichmann | 6-3, 6-2 | Auckland | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Julia Goerges | Jil Teichmann | |
1. podanie % | 31/50 (62%) | 37/59 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/31 (77%) | 23/37 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/19 (63%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/59 (47%) | 14/50 (28%) |
Vyhrané body celkom | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Julia Goerges | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Goerges | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Goerges | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Goerges | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Goerges | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Goerges | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jil Teichmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Goerges | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Goerges | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Jil Teichmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Goerges | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Julia Goerges vs. Jil Teichmann - Vzájomné zápasy
09.01.20 | 2. kolo | Julia Goerges | Jil Teichmann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Auckland | tvrdý |
Julia Goerges form & Jil Teichmann form
Julia Goerges - posledné zápasy
Paris - antuka | ||||
01.10.20 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.20 1. kolo | vs. Alison Riske | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 3-6, 3-4, - Julia Goerges - skreč | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Maria Sakkari | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.20 2. kolo kval. | vs. Sorana Cirstea | 7-5, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Camila Giorgi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
24.01.20 3. kolo | vs. Alison Riske | 6-1, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.20 2. kolo | vs. Petra Martic | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
15.01.20 2. kolo | vs. Belinda Bencic | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
10.01.20 štvrťfinále | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.20 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
20.10.19 finále | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Monica Puig | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Misaki Doi | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
09.10.19 2. kolo | vs. Andrea Petkovic | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Margarita Betova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
28.09.19 1. kolo | vs. Polona Hercog | 7-64, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.19 4. kolo | vs. Donna Vekic | 7-65, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.19 3. kolo | vs. Kiki Bertens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Francesca Di Lorenzo | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 1-6, 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
07.08.19 2. kolo | vs. Belinda Bencic | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 1-6, 7-65 | detail zápasu |
Jil Teichmann - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Alize Cornet | 7-64, 0-6, 2-4, - Jil Teichmann - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Emiliana Arango | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Arianne Hartono | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Irina-Camelia Begu | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Nadia Podoroska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |