ZÁPAS
18.02.20 | kvalifik. | Josephine Boualem | Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
11.01.01, 23 rokov
11.01.01, 23 rokov
Josephine Boualem vs. Andjela Jocovic - Vzájomné zápasy
18.02.20 | kvalifik. | Josephine Boualem | Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Josephine Boualem form & Andjela Jocovic form
Josephine Boualem - posledné zápasy
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.19 štvrťfinále | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu |
Andjela Jocovic - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Shalamanova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.05.21 kvalifik. | vs. Martina Husarova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 0-1, - Andjela Jocovic - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.12.20 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.20 kvalifik. | vs. Helena Narmont | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 kvalifik. | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 7-62, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu |