Bielorusko
15.09.01, 22 rokov
15.09.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Vlada Zvereva vs. Johana Markova - Vzájomné zápasy
17.10.18 | 1. kolo | Johana Markova | Vlada Zvereva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Vlada Zvereva form & Johana Markova form
Vlada Zvereva - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vlada Kozak | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.04.23 štvrťfinále | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-75, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ivashchenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 14-16 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Saara Aerila | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Rikke De Koning | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Alina Khvatova | 7-5, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | Sevil Yuldasheva - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 5-7, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Diana Khaydarshina | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Chiara Catini | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Johana Markova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |