ZÁPAS
29.08.19 | 2. kolo | Johana Markova | Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | W25 Prague | antuka |
ŠTATISTIKY
Johana Markova | Marina Melnikova | |
1. podanie % | 26/47 (55%) | 36/57 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/26 (69%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/21 (48%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 34/57 (60%) | 19/47 (40%) |
Vyhrané body celkom | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 9 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Marina Melnikova | |
0-0 | ||
Johana Markova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
3-0 | Marina Melnikova | |
0-0 | ||
Johana Markova | 3-1 | |
4-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Johana Markova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
5-2 | Marina Melnikova | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Marina Melnikova | |
0-0 | ||
Johana Markova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Johana Markova | 3-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Johana Markova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Johana Markova vs. Marina Melnikova - Vzájomné zápasy
29.08.19 | 2. kolo | Johana Markova | Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Prague | antuka |
Johana Markova form & Marina Melnikova form
Johana Markova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Marina Melnikova - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |