ZÁPAS
30.07.18 | 1. kolo kval. | Johana Markova | Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | Bad Saulgau | antuka |
ŠTATISTIKY
Johana Markova | Lena Ruppert | |
1. podanie % | 22/53 (42%) | 41/61 (67%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/22 (82%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/31 (48%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 31/61 (51%) | 20/53 (38%) |
Vyhrané body celkom | 64/114 (56%) | 50/114 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Johana Markova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Johana Markova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Johana Markova | 1-2 | |
2-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 3-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Johana Markova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Johana Markova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Lena Ruppert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Johana Markova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Lena Ruppert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Johana Markova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Johana Markova vs. Lena Ruppert - Vzájomné zápasy
30.07.18 | 1. kolo kval. | Johana Markova | Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Bad Saulgau | antuka |
Johana Markova form & Lena Ruppert form
Johana Markova - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 štvrťfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Lena Ruppert - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.21 štvrťfinále | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.21 štvrťfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 štvrťfinále | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detail zápasu |