Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
03.01.03, 21 rokov
03.01.03, 21 rokov
Joelle Steur vs. Senka Deletic - Vzájomné zápasy
19.08.18 | 2. kolo kval. | Joelle Steur | Senka Deletic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Vrnjacka Banja | antuka |
Joelle Steur form & Senka Deletic form
Joelle Steur - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Kaitlin Quevedo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
09.11.23 štvrťfinále | vs. Angela Fita Boluda | 3-4, - Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Sylvie Zund | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
27.10.23 semifinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 štvrťfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Senka Deletic - posledné zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Nessa Pratt | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Delia Stanciu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Kovac | 6-3, Jelena Kovac - skreč | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Simona Deletic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Natasa Luzajic | 6-1, 6-0 | detail zápasu |