ZÁPAS
27.08.18 | kvalifik. | Joanna Zawadzka | Tereza Jankovska | 6-1, 4-6, 6-2 | Ricany | antuka |
ŠTATISTIKY
Joanna Zawadzka | Tereza Jankovska | |
1. podanie % | 43/75 (57%) | 39/69 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/43 (56%) | 16/39 (41%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/32 (38%) | 6/30 (20%) |
Vyhrané break-bally | 10/13 (77%) | 7/9 (78%) |
Vyhrané body z returnu | 47/69 (68%) | 39/75 (52%) |
Vyhrané body celkom | 83/144 (58%) | 61/144 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 10 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Joanna Zawadzka | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Tereza Jankovska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanna Zawadzka | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Tereza Jankovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanna Zawadzka | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Tereza Jankovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanna Zawadzka | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tereza Jankovska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joanna Zawadzka | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-6 |
3 | ||
Joanna Zawadzka | 0-0 | |
0-0, 40-A[BP], 40-40 | ||
Joanna Zawadzka | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tereza Jankovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanna Zawadzka | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Tereza Jankovska | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Joanna Zawadzka | 3-2 | |
0-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Tereza Jankovska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanna Zawadzka | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
17.10.94, 29 rokov
17.10.94, 29 rokov
Joanna Zawadzka vs. Tereza Jankovska - Vzájomné zápasy
27.08.18 | kvalifik. | Joanna Zawadzka | Tereza Jankovska | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Ricany | antuka |
Joanna Zawadzka form & Tereza Jankovska form
Joanna Zawadzka - posledné zápasy
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.23 štvrťfinále | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.06.23 štvrťfinále | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.22 semifinále | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.22 štvrťfinále | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Tereza Jankovska - posledné zápasy
Prague - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Brozova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Pernilla Mendesova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
08.12.17 štvrťfinále | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.17 2. kolo | vs. Vanesa Nikolovova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.12.17 1. kolo | vs. Mai Hontama | 5-0, Mai Hontama - skreč | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Magdalena Zajda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Dagmar Dudlakova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Hluboka Nad - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo | vs. Karolina Muchova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 0-1, - Tereza Jankovska - skreč | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Huliya Esen | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
23.09.13 kvalifik. | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Berlin - antuka | ||||
02.09.13 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 7-68, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.13 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.13 kvalifik. | vs. Marina Hruba | 6-2, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Christina Oberger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ratingen - antuka | ||||
12.08.13 2. kolo kval. | vs. Hannah Seizer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.13 kvalifik. | vs. Jazzamay Drew | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Beatrice Krauss-Granate | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.13 kvalifik. | vs. Marina Hruba | 7-5, 7-5 | detail zápasu |