ZÁPAS
27.06.17 | 1. kolo | Joana Eidukonyte | Valeriya Urzhumova | 1-6, 6-4, 6-3 | Torun | antuka |
ŠTATISTIKY
Joana Eidukonyte | Valeriya Urzhumova | |
1. podanie % | 47/85 (55%) | 63/93 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/47 (57%) | 34/63 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/38 (37%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 7/15 (47%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 48/93 (52%) | 44/85 (52%) |
Vyhrané body celkom | 89/178 (50%) | 89/178 (50%) |
Dvojchyby | 8 | 2 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Joana Eidukonyte vs. Valeriya Urzhumova - Vzájomné zápasy
27.06.17 | 1. kolo | Joana Eidukonyte | Valeriya Urzhumova | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Torun | antuka |
Joana Eidukonyte form & Valeriya Urzhumova form
Joana Eidukonyte - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - skreč | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.18 kvalifik. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detail zápasu |
Valeriya Urzhumova - posledné zápasy
W25 Imola - koberec | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
13.07.19 semifinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.19 štvrťfinále | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.19 štvrťfinále | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.19 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.18 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu |