ZÁPAS
05.06.19 | 1. kolo kval. | Joana Eidukonyte | Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, - skreč | W60+H Torun | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Joana Eidukonyte | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joana Eidukonyte | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joana Eidukonyte | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joana Eidukonyte | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tayisiya Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joana Eidukonyte | 1-0 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Joana Eidukonyte vs. Tayisiya Morderger - Vzájomné zápasy
05.06.19 | 1. kolo kval. | Joana Eidukonyte | Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - skreč | detail zápasu | W60+H Torun | antuka |
Joana Eidukonyte form & Tayisiya Morderger form
Joana Eidukonyte - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - skreč | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detail zápasu |
Tayisiya Morderger - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu |