ZÁPAS
16.06.18 | 1. kolo kval. | Joana Eidukonyte | Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | Ystad | antuka |
ŠTATISTIKY
Joana Eidukonyte | Rebecca Ehn | |
1. podanie % | 40/59 (68%) | 34/56 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/40 (55%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/19 (58%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 33/56 (59%) | 26/59 (44%) |
Vyhrané body celkom | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Joana Eidukonyte | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Joana Eidukonyte | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Rebecca Ehn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joana Eidukonyte | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joana Eidukonyte | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Joana Eidukonyte | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joana Eidukonyte | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Joana Eidukonyte | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Rebecca Ehn | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joana Eidukonyte | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-2 | Rebecca Ehn | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
22.02.99, 25 rokov
22.02.99, 25 rokov
Joana Eidukonyte vs. Rebecca Ehn - Vzájomné zápasy
16.06.18 | 1. kolo kval. | Joana Eidukonyte | Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Ystad | antuka |
Joana Eidukonyte form & Rebecca Ehn form
Joana Eidukonyte - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - skreč | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detail zápasu |
Rebecca Ehn - posledné zápasy
Stockholm - tvrdý I. | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Agnes Mitteregger | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Hilda Lundstedt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Muazzez Demirci | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Jasmine Khoshabeh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Kimmy A. Guerin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 2-0, Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunis - antuka | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 7-67, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.02.18 kvalifik. | vs. Lidia Mugelli | 6-72, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Emilie Hansen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Mia Eklund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.09.17 štvrťfinále | vs. Francesca Jones | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.09.17 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Paulina Wulcan | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Lund - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 4-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Mariella Minetti | 1-6, 4-6 | detail zápasu |