INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ksenia Palkina vs. Joana Eidukonyte - Vzájomné zápasy
16.10.17 | 1. kolo kval. | Joana Eidukonyte | Ksenia Palkina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Ksenia Palkina form & Joana Eidukonyte form
Ksenia Palkina - posledné zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.19 štvrťfinále | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Joana Eidukonyte - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - skreč | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detail zápasu |