INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Anna Ozerova vs. Joana Eidukonyte - Vzájomné zápasy
21.08.17 | 2. kolo kval. | Joana Eidukonyte | Anna Ozerova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Anna Ozerova form & Joana Eidukonyte form
Anna Ozerova - posledné zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - skreč | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Joana Eidukonyte - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - skreč | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detail zápasu |