ZÁPAS
25.06.18 | 2. kolo kval. | Joana Eidukonyte | Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | Torun | antuka |
ŠTATISTIKY
Joana Eidukonyte | Agata Bachanek | |
1. podanie % | 40/84 (48%) | 37/72 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/40 (58%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/44 (39%) | 10/35 (29%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 43/72 (60%) | 44/84 (52%) |
Vyhrané body celkom | 83/156 (53%) | 73/156 (47%) |
Dvojchyby | 12 | 4 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
25.08.92, 31 rokov
25.08.92, 31 rokov
Joana Eidukonyte vs. Agata Bachanek - Vzájomné zápasy
25.06.18 | 2. kolo kval. | Joana Eidukonyte | Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Torun | antuka |
Joana Eidukonyte form & Agata Bachanek form
Joana Eidukonyte - posledné zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.19 štvrťfinále | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Torun - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - skreč | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.18 kvalifik. | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 kvalifik. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detail zápasu |
Agata Bachanek - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-73, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-3, 3-0, Mihaela Lorena Marculescu - skreč | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Ramona Mataruga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Tina Vlajic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Petric | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Sonja Krtenova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Maria-Aspasia Kotsiou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Mattik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Aneta Miksovska | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Maria Sakkari | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Olecko - antuka | ||||
25.05.09 1. kolo | vs. Klaudia Gawlik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Olecko - antuka | ||||
26.05.08 1. kolo | vs. Julia Jagodzinska | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.08 2. kolo | vs. Karolina Kosinska | 1-6, 0-6 | detail zápasu |