ZÁPAS
18.07.17 | 1. kolo | Jing-Jing Lu | Erika Sema | 6-2, 6-2 | Tianjin | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Jing-Jing Lu | Erika Sema | |
1. podanie % | 34/52 (65%) | 46/58 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/34 (68%) | 20/46 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/18 (67%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 32/58 (55%) | 17/52 (33%) |
Vyhrané body celkom | 67/110 (61%) | 43/110 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 0 | 3 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jing-Jing Lu vs. Erika Sema - Vzájomné zápasy
16.05.19 | štvrťfinále | Jing-Jing Lu | Erika Sema | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W25 Wuhan | tvrdý |
08.06.18 | štvrťfinále | Jing-Jing Lu | Erika Sema | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Changsha | tvrdý |
18.07.17 | 1. kolo | Jing-Jing Lu | Erika Sema | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Tianjin | tvrdý |
09.04.07 | 1. kolo | Erika Sema | Jing-Jing Lu | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Ho Chi | tvrdý |
Jing-Jing Lu form & Erika Sema form
Jing-Jing Lu - posledné zápasy
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - skreč | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - skreč | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |
Erika Sema - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 kvalifik. | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Monique Barry | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jemma Carbis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 7-63, 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maddison Inglis | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Destanee Aiava | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Mia Horvit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
29.09.23 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 0-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Talia Gibson | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 štvrťfinále | vs. Naho Sato | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 4-2, Misaki Matsuda - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Makoto Ninomiya | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 7-5, 6-2 | detail zápasu |