Thajsko
07.08.02, 21 rokov
07.08.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
02.04.96, 28 rokov
02.04.96, 28 rokov
Lunda Kumhom vs. Jin Ju Lee - Vzájomné zápasy
28.11.16 | kvalifik. | Jin Ju Lee | Lunda Kumhom | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Hua Hin | tvrdý |
Lunda Kumhom form & Jin Ju Lee form
Lunda Kumhom - posledné zápasy
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Frankie Wingate | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Amelia Zylberman | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-77, - Lunda Kumhom - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Yosita Sriporn | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Chhinda Som | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
01.12.18 2. kolo kval. | vs. Nadia Ravita | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Natthapat Piwbangruk | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Kleybanova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.11.16 kvalifik. | vs. Jin Ju Lee | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Kristina N Smith | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Jin Ju Lee - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Dami Lee | 1-6, 6-2, 14-16 | detail zápasu | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunyeong Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Subin Park | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 0-4, - Jin Ju Lee - skreč | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 0-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.18 kvalifik. | vs. Sung Hee Kim | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Mami Hasegawa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Ji Yun Yun | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Suzy Larkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Sujin Yoon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
30.05.17 1. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Sunae Ji | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Guntisa Boonlaing | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Lunda Kumhom | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Alina Gazizova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.16 kvalifik. | vs. Eri Shimizu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
18.09.16 2. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.16 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu |