ZÁPAS
18.05.15 | 1. kolo kval. | Jil Nora Engelmann | Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-0 | Szczawno Zdroj | antuka |
ŠTATISTIKY
Nemecko
05.11.93, 30 rokov
13 922 $
05.11.93, 30 rokov
13 922 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
23.04.99, 24 rokov
23.04.99, 24 rokov
Jil Nora Engelmann vs. Adrianna Sosnowska - Vzájomné zápasy
18.05.15 | 1. kolo kval. | Jil Nora Engelmann | Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Szczawno Zdroj | antuka |
Jil Nora Engelmann form & Adrianna Sosnowska form
Jil Nora Engelmann - posledné zápasy
Jounieh - antuka | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Victoria Kan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jounieh - antuka | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.17 1. kolo | vs. Anna Maria Hayek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Maynetto | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Mary Closs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 3-6, 0-3, - Jil Nora Engelmann - skreč | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Nicole Bunea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.17 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
20.03.17 kvalifik. | vs. Manisha Foster | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Ksenija Sharifova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
16.01.17 kvalifik. | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Tamara Arnold | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Jana Haid | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Roehampton - tvrdý | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.16 1. kolo | vs. Louise Holtum | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
14.09.16 2. kolo | vs. Chayenne Ewijk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo | vs. Marta Garcia Gausi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 1-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.16 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Leonie Kung | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Adrianna Sosnowska - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
26.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.20 1. kolo | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-0, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Zalewska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Julie Gervais | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Jounieh - antuka | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Sara Zeineddine | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Balaba | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Valeriya Rozenkova | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Tilander | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Anna-Lena Neuwirth | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Daryna Kovalenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Nagurska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Jasmin Ladurner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Vesna Dolonc | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Luisa Marie Huber | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Arantxa Andrady | 6-0, 6-1 | detail zápasu |