Čína
04.04.92, 32 rokov
04.04.92, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
12.05.96, 27 rokov
12.05.96, 27 rokov
Jia-Bei Mei vs. Ah Song - Vzájomné zápasy
29.04.13 | 1. kolo kval. | Jia-Bei Mei | Ah Song | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Seoul | tvrdý |
Jia-Bei Mei form & Ah Song form
Jia-Bei Mei - posledné zápasy
Seoul - tvrdý | ||||
06.05.13 1. kolo kval. | vs. Hongrui Sun | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.13 1. kolo | vs. Yi-Miao Zhou | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.13 2. kolo kval. | vs. Chen Lu Wu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.13 kvalifik. | vs. Boyan Wang | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
29.04.13 2. kolo kval. | vs. Qiu Yu Ye | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.13 1. kolo kval. | vs. Ah Song | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.13 1. kolo kval. | vs. Tsvetanka Trifonova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.13 2. kolo kval. | vs. Karina Venditti | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.13 kvalifik. | vs. Maria Marfutina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.13 2. kolo kval. | vs. Gabriela Van De Graaf | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.13 1. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.02.13 2. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Quanzhou - tvrdý | ||||
07.01.13 1. kolo kval. | vs. Purnima Shakaalya | Purnima Shakaalya - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
07.01.13 2. kolo kval. | vs. Lu Guo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Huzhu - antuka | ||||
09.07.12 1. kolo kval. | vs. Chen Lu Wu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Huzhu - antuka | ||||
02.07.12 2. kolo kval. | vs. Huan Li | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sanya - tvrdý | ||||
12.03.12 1. kolo kval. | vs. Zhen Yan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pingguo - tvrdý | ||||
09.01.12 1. kolo kval. | vs. Meng Ning Deng | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.12 2. kolo kval. | vs. Zhen Yan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
06.06.11 1. kolo | vs. Kai-Lin Zhang | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.06.11 1. kolo kval. | vs. Jun-Yi Zheng | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.11 kvalifik. | vs. Nadya Syarifah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Surabaya - tvrdý | ||||
30.05.11 1. kolo kval. | vs. Ya Zhou | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.05.11 1. kolo | vs. Jessy Rompies | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.11 kvalifik. | vs. Prima Lestari | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
23.05.11 1. kolo kval. | vs. Puspa Ratih Tri Oktavira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.05.11 kvalifik. | vs. Hanemas Pangestu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.11 2. kolo | vs. Sandy Gumulya | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.11 1. kolo | vs. Nimisha Mohan | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Kunming - tvrdý | ||||
21.03.11 1. kolo kval. | vs. Rika Fujiwara | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Ah Song - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Eunyeong Park | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Seo Yeon Park | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Dabin Oh | 3-5, - Ah Song - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 0-1, Da Hye Kim - skreč | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Sung-Hee Han | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Eunseo Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
12.06.18 kvalifik. | vs. Haine Ogata | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ju-Eun Kim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Varvara Flink | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Yubean Lee | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Harim Noh | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 4-6, 1-2, - Ah Song - skreč | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ye Rin Lee (1998) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Mi Jeong Kwon | 2-5, - Ah Song - skreč | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Seung Hee Han | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Jin Yoo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Da Hye Kim | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
20.06.16 1. kolo | vs. Sung Hee Kim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Soomin Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Seung-Yeon Hong | 6-4, 6-72, 1-6 | detail zápasu |