ZÁPAS
30.05.17 | 1. kolo | Ji-Hee Choi | Hyojung Yea | 6-1, 6-2 | Sangju | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ji-Hee Choi | Hyojung Yea | |
1. podanie % | 25/37 (68%) | 35/44 (80%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/25 (76%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/12 (92%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/44 (59%) | 7/37 (19%) |
Vyhrané body celkom | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Dvojchyby | ||
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
13.02.94, 30 rokov
11 143 $
13.02.94, 30 rokov
11 143 $
Ji-Hee Choi vs. Hyojung Yea - Vzájomné zápasy
30.05.17 | 1. kolo | Ji-Hee Choi | Hyojung Yea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sangju | tvrdý |
07.09.15 | 2. kolo | Ji-Hee Choi | Hyojung Yea | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Yeongwol | tvrdý |
28.04.14 | kvalifik. | Ji-Hee Choi | Hyojung Yea | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Seoul | tvrdý |
Ji-Hee Choi form & Hyojung Yea form
Ji-Hee Choi - posledné zápasy
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Melisa Ercan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Surabhi Srinivas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Mao Mushika | 1-6, 0-1, - Ji-Hee Choi - skreč | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Yexin Ma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Erika Sema | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Calgary - tvrdý I. | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Martyna Ostrzygalo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Hina Inoue | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
26.08.22 štvrťfinále | vs. Clara Vlasselaer | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Hyojung Yea - posledné zápasy
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Shiori Fukuda | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 6-3, 4-2, Yeong Won Jeong - skreč | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Daria Mishina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Satsuki Koike | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Sihyeong Cho | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Chanel Simmonds | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Dayeon Back | 0-6, 2-4, - Hyojung Yea - skreč | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Eunji Lim | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Da Ye Kim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Sohyun Park | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 6-4, 2-0, Ayaka Okuno - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Heejin Han | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
19.06.18 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
15.06.18 štvrťfinále | vs. Hanna Chang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Se-Hyun Kim | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.18 kvalifik. | vs. Cherry Kim | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Yuqi Sheng | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.18 kvalifik. | vs. Mi Seong Sim | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
22.05.18 kvalifik. | vs. Dabin Kim | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu |