Austrália
26.06.00, 23 rokov
26.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
21.04.01, 23 rokov
21.04.01, 23 rokov
Jessica Fowler vs. En Su Youn - Vzájomné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Jessica Fowler | En Su Youn | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
Jessica Fowler form & En Su Youn form
Jessica Fowler - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.22 2. kolo kval. | vs. Elena Karner | 2-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Madison Schwarz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Launceston - tvrdý | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Himari Sato | 6-4, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
02.02.20 2. kolo kval. | vs. Monique Barry | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Kateryna Baindl | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Wanyi Zhang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.19 kvalifik. | vs. Maria Lota Kaul | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Wanyi Zhang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 6-0, 0-6, 16-18 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 2-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Laura Ashley | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Nikita Uberoi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Jiyoung Seo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. En Su Youn | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
18.02.19 kvalifik. | vs. Georgiana Ruhrig | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bajagic | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
En Su Youn - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Sunae Ji | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jessica Fowler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 1-6, 10-4 | detail zápasu | |
27.05.19 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.18 kvalifik. | vs. Yeon Soo Park | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Suhyeon Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Suhyeon Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Jae Young Jo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Do Hee Bae | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Su Yeon Chun | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Frederikke Svarre | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Ha Eun Lim | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. You-Na Sul | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 0-6, 2-6 | detail zápasu |