ZÁPAS
09.07.19 | kvalifik. | Jessica Bertoldo | Giorgie Jones | 6-2, 6-2 | W15 Bucharest | antuka |
ŠTATISTIKY
Jessica Bertoldo | Giorgie Jones | |
1. podanie % | 36/49 (73%) | 41/60 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/36 (72%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/13 (69%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 30/60 (50%) | 14/49 (29%) |
Vyhrané body celkom | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
2 | ||
0-0 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Jessica Bertoldo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-1 | Giorgie Jones | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jessica Bertoldo | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Giorgie Jones | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP] | ||
Jessica Bertoldo | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Jessica Bertoldo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
Taliansko
01.10.92, 31 rokov
11 900 $
01.10.92, 31 rokov
11 900 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
21.02.97, 27 rokov
21.02.97, 27 rokov
Jessica Bertoldo vs. Giorgie Jones - Vzájomné zápasy
09.07.19 | kvalifik. | Jessica Bertoldo | Giorgie Jones | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Bucharest | antuka |
Jessica Bertoldo form & Giorgie Jones form
Jessica Bertoldo - posledné zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Noelia Belen Acosta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Martina Maria Bovio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-62, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
18.03.23 semifinále | vs. Sandy Marti | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Linda Salvi | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Giorgie Jones - posledné zápasy
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Matthews | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-3, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Aranda Arcas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Birmingham - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Elliott | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Freya Davies | 7-69, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 0-6, 1-2, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, - Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 3-6 | detail zápasu |