ZÁPAS
17.06.18 | 1. kolo kval. | Jennifer Wacker | Natalia Pietras | 6-2, 6-3 | Kaltenkirchen | antuka |
ŠTATISTIKY
Nemecko
14.09.96, 27 rokov
14.09.96, 27 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
12.03.00, 24 rokov
12.03.00, 24 rokov
Jennifer Wacker vs. Natalia Pietras - Vzájomné zápasy
17.06.18 | 1. kolo kval. | Jennifer Wacker | Natalia Pietras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Kaltenkirchen | antuka |
Jennifer Wacker form & Natalia Pietras form
Jennifer Wacker - posledné zápasy
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
22.06.18 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.18 1. kolo | vs. Diana Sumova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Maja Makal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 4-6, 0-3, - Jennifer Wacker - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Laura Heinrichs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Rosa Vicens Mas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Magda Tomazani | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Estelle Ionita | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Sofia Dmitrieva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-3, - Jennifer Wacker - skreč | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Vivien Gimla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Claudia Cianci | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Bordo | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Yoanna Belokonska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Nikoleta Antoniou Karademitrou | 6-2, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 kvalifik. | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Linda Puppendahl | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Catherine Shulman | 4-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Silvia Tumova | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu |
Natalia Pietras - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Smejkalova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kristyna Damaskova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Irina Anghel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Zasterova | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Eupen - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Dana Charintceva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Doroteja Joksovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 4-6, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Antonella La Cava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Lucija Faj | 6-74, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Maja Makoric | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |