Rumunsko
01.01.01, 23 rokov
01.01.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Andreea Velcea vs. Jelena Stojanovic - Vzájomné zápasy
24.09.18 | kvalifik. | Jelena Stojanovic | Andreea Velcea | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Andreea Velcea form & Jelena Stojanovic form
Andreea Velcea - posledné zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.20 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - skreč | detail zápasu |
Jelena Stojanovic - posledné zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Nermeen Shawky | 1-4, - Jelena Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Amelie Claire Montalvo Lundy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 6-1, 16-14 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Anna Popescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |