Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
13.12.95, 28 rokov
13.12.95, 28 rokov
Jazmin Ortenzi vs. Anastasia Kuprina - Vzájomné zápasy
12.03.19 | kvalifik. | Jazmin Ortenzi | Anastasia Kuprina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Jazmin Ortenzi form & Anastasia Kuprina form
Jazmin Ortenzi - posledné zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
10.03.24 finále | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Melany Solange Krywoj | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-78, 7-65 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-72, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Ana Candiotto | 6-0, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.06.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 štvrťfinále | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 semifinále | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
17.06.23 1. kolo | vs. Masa Tanaskovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Recife - antuka | ||||
28.05.23 finále | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.05.23 semifinále | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.23 štvrťfinále | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Carolina Xavier Laydner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Pietra Rivoli | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Anastasia Kuprina - posledné zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Honoka Uchiyama | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Daianne Hayashida | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Vilena Petrova | 3-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kadagidze | 6-2, 3-2, Anna Kadagidze - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Florencia Massardo Brain | Florencia Massardo Brain - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Oborina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Holly Verner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Kseniya Yersh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shyianok | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu |