ZÁPAS
02.03.20 | kvalifik. | Jasmijn Gimbrere | Adriana Rajkovic | 5-7, 6-3, 10-4 | W15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jasmijn Gimbrere vs. Adriana Rajkovic - Vzájomné zápasy
02.03.20 | kvalifik. | Jasmijn Gimbrere | Adriana Rajkovic | 5-7, 6-3, 10-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Jasmijn Gimbrere form & Adriana Rajkovic form
Jasmijn Gimbrere - posledné zápasy
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Adriana Rajkovic - posledné zápasy
W15 Amiens - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-3, - Adriana Rajkovic - skreč | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Alicia Martial | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Manon Leonard | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.22 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Julie Myatovic | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Merna Refaat | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Helena Stevic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sibenik - antuka | ||||
04.10.22 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Ena Baltic | 7-5, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Martina Zara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.22 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Sarah Mueller | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Anna Semenova | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Linda Skvrndova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Aya Bychenko | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Tamara Kostic | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu |