INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jana Kandarr vs. Greta Arn - Vzájomné zápasy
08.07.02 | 1. kolo | Jana Kandarr | Greta Arn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Palermo | antuka |
Jana Kandarr form & Greta Arn form
Jana Kandarr - posledné zápasy
Stockholm - tvrdý | ||||
08.08.05 kvalifik. | vs. Alla Kudryavtseva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.05 2. kolo kval. | vs. Lina Stanciute | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.05 1. kolo kval. | vs. Yulia Fedossova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Vittel - antuka | ||||
11.07.05 2. kolo | vs. Jarmila Wolfe | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.05 1. kolo | vs. Evelyn Fauth | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
16.06.05 kvalifik. | vs. Mara Santangelo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.05 2. kolo kval. | vs. Kathrin Woerle | 7-62, 2-6, 8-6 | detail zápasu | |
14.06.05 1. kolo kval. | vs. Olga Savchuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Berlin - antuka | ||||
01.05.05 kvalifik. | vs. Kveta Peschke | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.05 1. kolo kval. | vs. Elena Baltacha | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zurich - tvrdý I. | ||||
15.10.04 1. kolo kval. | vs. Maria Vento-Kabchi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sopot - antuka | ||||
08.08.04 2. kolo kval. | vs. Selima Sfar | 3-6, 6-711 | detail zápasu | |
07.08.04 1. kolo kval. | vs. Olga Brozda | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.03 1. kolo kval. | vs. Lubomira Kurhajcova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Berlin - antuka | ||||
05.05.03 kvalifik. | vs. Fabiola Zuluaga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.05.03 1. kolo kval. | vs. Antonella Serra Zanetti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.03 1. kolo kval. | vs. Wynne Prakusya | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Acapulco - antuka | ||||
24.02.03 1. kolo kval. | vs. Daniela Munoz-Gallegos | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.03 2. kolo kval. | vs. Ivana Abramovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
19.02.03 2. kolo | vs. Katarina Srebotnik | 2-6, 7-63, 6-75 | detail zápasu | |
17.02.03 1. kolo | vs. Romy Farah | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
13.01.03 1. kolo kval. | vs. Elena Tatarkova | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sydney - tvrdý | ||||
06.01.03 1. kolo kval. | vs. Akiko Morigami | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zurich - tvrdý I. | ||||
14.10.02 1. kolo kval. | vs. Katarina Srebotnik | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - koberec | ||||
30.09.02 1. kolo kval. | vs. Aniko Kapros | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
16.09.02 1. kolo | vs. Kristie Boogert | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.02 2. kolo | vs. Olga Barabanschikova | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Bordeaux - antuka | ||||
09.09.02 1. kolo | vs. Seda Noorlander | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.02 1. kolo kval. | vs. Elena Baltacha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.02 kvalifik. | vs. Denisa Chladkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Greta Arn - posledné zápasy
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Katarzyna Piter | - Greta Arn - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - skreč | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | detail zápasu | |
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
10.08.19 semifinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.19 štvrťfinále | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Biella - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | detail zápasu |