ZÁPAS
13.05.19 | 1. kolo kval. | Jana Fett | Loudmilla Bencheikh | 6-3, 6-1 | W60 Saint | antuka |
ŠTATISTIKY
Jana Fett | Loudmilla Bencheikh | |
1. podanie % | 23/50 (46%) | 28/57 (49%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/23 (70%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/27 (56%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/57 (54%) | 19/50 (38%) |
Vyhrané body celkom | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Fett | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jana Fett | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Fett | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jana Fett | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Loudmilla Bencheikh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jana Fett vs. Loudmilla Bencheikh - Vzájomné zápasy
13.05.19 | 1. kolo kval. | Jana Fett | Loudmilla Bencheikh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W60 Saint | antuka |
Jana Fett form & Loudmilla Bencheikh form
Jana Fett - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
16.09.23 kvalifik. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Loudmilla Bencheikh - posledné zápasy
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Capucine Sanoner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Melissa Landres | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
17.01.20 štvrťfinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.20 1. kolo | vs. Rachel Leighton | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Joanna Garland | Joanna Garland - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-3 | detail zápasu |