ZÁPAS
22.06.16 | 2. kolo kval. | Jana Cepelova | Sherazad Reix | 6-4, 6-4 | London | tráva |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Jana Cepelova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jana Cepelova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jana Cepelova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Cepelova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Sherazad Reix | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jana Cepelova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sherazad Reix | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jana Cepelova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Cepelova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Sherazad Reix | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jana Cepelova vs. Sherazad Reix - Vzájomné zápasy
22.06.16 | 2. kolo kval. | Jana Cepelova | Sherazad Reix | 6-4, 6-4 | detail zápasu | London | tráva |
Jana Cepelova form & Sherazad Reix form
Jana Cepelova - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 finále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
12.09.20 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.20 štvrťfinále | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.20 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.20 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Sherazad Reix - posledné zápasy
W60 Saint - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-2, - Sherazad Reix - skreč | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Les - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-2, - Sherazad Reix - skreč | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Alize Lim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 0-1, - Sherazad Reix - skreč | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
22.02.19 štvrťfinále | vs. Marie Benoit | 6-0, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.19 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.19 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Victoria Allen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
02.11.18 štvrťfinále | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.18 2. kolo | vs. Pamela Montez | 0-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Louise Kwong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 4-6, 0-4, - Sherazad Reix - skreč | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
19.10.18 štvrťfinále | vs. Katie Volynets | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.18 2. kolo | vs. Salome Devidze | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.18 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
05.10.18 štvrťfinále | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Bianca Turati | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
28.09.18 štvrťfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Julie Gervais | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-1, 6-2 | detail zápasu |