ZÁPAS
26.06.12 | 1. kolo | Jana Cepelova | Kristina Mladenovic | 6-3, 3-6, 6-1 | London | tráva |
ŠTATISTIKY
Jana Cepelova | Kristina Mladenovic | |
1. podanie % | 44/72 (61%) | 53/87 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/44 (82%) | 35/53 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/28 (57%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 36/87 (41%) | 20/72 (28%) |
Vyhrané body celkom | 88/159 (55%) | 71/159 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá | 4 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jana Cepelova vs. Kristina Mladenovic - Vzájomné zápasy
11.02.14 | 1. kolo | Jana Cepelova | Kristina Mladenovic | 6-4, 7-65 | detail zápasu | Doha | tvrdý |
26.06.12 | 1. kolo | Jana Cepelova | Kristina Mladenovic | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | London | tráva |
26.03.12 | kvalifik. | Jana Cepelova | Kristina Mladenovic | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Osprey | antuka |
02.06.09 | 2. kolo | Kristina Mladenovic | Jana Cepelova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | French Open | antuka |
Jana Cepelova form & Kristina Mladenovic form
Jana Cepelova - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 finále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
12.09.20 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.20 štvrťfinále | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.20 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.20 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Kristina Mladenovic - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 0-5, - Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Heather Watson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Arina Rodionova | 6-71, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Francesca Curmi | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 7-610, 5-0, Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Zhuoxuan Bai | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Xinxin Yao | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu |