INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jana Cepelova vs. Diana Marcinkevica - Vzájomné zápasy
25.10.10 | finále | Jana Cepelova | Diana Marcinkevica | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Jana Cepelova form & Diana Marcinkevica form
Jana Cepelova - posledné zápasy
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 finále | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
12.09.20 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.20 štvrťfinále | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
29.02.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.20 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.20 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo kval. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
15.11.19 štvrťfinále | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.19 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.11.19 štvrťfinále | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.19 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
05.09.19 3. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - skreč | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Diana Marcinkevica - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 štvrťfinále | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
25.11.23 finále | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.23 semifinále | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
23.11.23 štvrťfinále | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | detail zápasu |