Kórea
22.09.00, 23 rokov
22.09.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kórea
24.07.04, 19 rokov
24.07.04, 19 rokov
Jaeeun Lee vs. Dainhee Kim - Vzájomné zápasy
13.08.18 | 2. kolo kval. | Jaeeun Lee | Dainhee Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Gimcheon | tvrdý |
Jaeeun Lee form & Dainhee Kim form
Jaeeun Lee - posledné zápasy
Gimcheon - tvrdý | ||||
14.08.18 kvalifik. | vs. Se Jin Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Dainhee Kim - posledné zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-72, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Seojin Oh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ai Yamaguchi | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Gio Jang | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Soo Ha Jang | 1-6, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Su Yeon Chun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Chae Hyun Sim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Hyeran Yun | 2-6, 2-2, Hyeran Yun - skreč | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Ji Soo Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Dabin Oh | - Dainhee Kim - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Jaeeun Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu |