ZÁPAS
26.08.19 | kvalifik. | Jade Suvrijn | Sandy Marti | 6-4, 6-2 | W25 Verbier | antuka |
ŠTATISTIKY
Jade Suvrijn | Sandy Marti | |
1. podanie % | 32/65 (49%) | 28/61 (46%) |
Vyhrané body z 1.podania | 24/32 (75%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/33 (36%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/61 (56%) | 29/65 (45%) |
Vyhrané body celkom | 70/126 (56%) | 56/126 (44%) |
Dvojchyby | 6 | 11 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Sandy Marti | |
Jade Suvrijn | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Sandy Marti | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Jade Suvrijn | 1-2 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Sandy Marti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jade Suvrijn | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Sandy Marti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jade Suvrijn | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Sandy Marti | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Jade Suvrijn | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sandy Marti | |
0-0, 15-0 | ||
Jade Suvrijn | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Sandy Marti | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
2-2 | Sandy Marti | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jade Suvrijn | 3-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-2 | Sandy Marti | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Jade Suvrijn | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jade Suvrijn vs. Sandy Marti - Vzájomné zápasy
26.08.19 | kvalifik. | Jade Suvrijn | Sandy Marti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Verbier | antuka |
Jade Suvrijn form & Sandy Marti form
Jade Suvrijn - posledné zápasy
W60 Montpellier - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
16.04.21 štvrťfinále | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
19.03.21 štvrťfinále | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - skreč | detail zápasu | |
18.03.21 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.09.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Sandy Marti - posledné zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-4, 4-1, Fiona Codino - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-76, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Josephine Kunz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Nina Geissler | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 štvrťfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Jessica Failla | 3-6, 0-3, - Sandy Marti - skreč | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
19.03.23 finále | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.23 štvrťfinále | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | detail zápasu |