ZÁPAS
27.05.19 | 1. kolo kval. | Jacquline Nylander Altelius | Jonna Schroeder | 6-1, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Švédsko
11.12.00, 23 rokov
11.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
02.05.00, 23 rokov
02.05.00, 23 rokov
Jacquline Nylander Altelius vs. Jonna Schroeder - Vzájomné zápasy
27.05.19 | 1. kolo kval. | Jacquline Nylander Altelius | Jonna Schroeder | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Jacquline Nylander Altelius form & Jonna Schroeder form
Jacquline Nylander Altelius - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - skreč | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu |
Jonna Schroeder - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Celestine Avomo Ella | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
21.08.18 kvalifik. | vs. Laura Heinrichs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kubicz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Amelie Intert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Linn Timmermann | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Anita Bazhko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Bernadette Dornieden | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Carolin Schmidt | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Andjela Novcic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Marcella Cucca | - Jonna Schroeder - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.14 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.14 2. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.14 2. kolo kval. | vs. Catiana Kaercher | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 0-6 | detail zápasu |