ZÁPAS
27.02.17 | 1. kolo kval. | Jacquline Nylander Altelius | Claudia Cianci | 7-64, 2-6, 6-1 | Palmanova | antuka |
ŠTATISTIKY
Švédsko
11.12.00, 23 rokov
11.12.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Jacquline Nylander Altelius vs. Claudia Cianci - Vzájomné zápasy
27.02.17 | 1. kolo kval. | Jacquline Nylander Altelius | Claudia Cianci | 7-64, 2-6, 6-1 | detail zápasu | Palmanova | antuka |
Jacquline Nylander Altelius form & Claudia Cianci form
Jacquline Nylander Altelius - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu |
Claudia Cianci - posledné zápasy
W15 Manacor - antuka | ||||
24.01.19 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Marie Mattel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Taro Keens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montemor O - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Francesca M. Fanchin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santarem - tvrdý | ||||
02.09.18 kvalifik. | vs. Priyanka Shah | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Irma Ustavdic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Corroios Seixal - tvrdý | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Mya Bui | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Clemence Fayol | 0-6, 0-3, - Claudia Cianci - skreč | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Snehadevi S Reddy | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.18 kvalifik. | vs. Catarina Zheng | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Maialen Morante Oyague | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Irina Lapustina | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Francisca Jorge | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.03.18 kvalifik. | vs. Molly Helgesson | 1-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.18 1. kolo kval. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 2-6 | detail zápasu |