INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Katyarina Paulenka vs. Jacqueline Cabaj Awad - Vzájomné zápasy
14.03.18 | 1. kolo | Jacqueline Cabaj Awad | Katyarina Paulenka | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Katyarina Paulenka form & Jacqueline Cabaj Awad form
Katyarina Paulenka - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.21 kvalifik. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.08.19 štvrťfinále | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.08.19 štvrťfinále | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detail zápasu |
Jacqueline Cabaj Awad - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
19.11.23 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 3. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | detail zápasu |