ZÁPAS
10.06.18 | kvalifik. | Jacqueline Cabaj Awad | Alexandra Riley | 6-2, 6-3 | Singapore | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Jacqueline Cabaj Awad | Alexandra Riley | |
1. podanie % | 23/40 (58%) | 46/60 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/23 (70%) | 21/46 (46%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/17 (65%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/60 (57%) | 13/40 (33%) |
Vyhrané body celkom | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Jacqueline Cabaj Awad vs. Alexandra Riley - Vzájomné zápasy
10.06.18 | kvalifik. | Jacqueline Cabaj Awad | Alexandra Riley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Singapore | tvrdý |
05.10.16 | 1. kolo | Jacqueline Cabaj Awad | Alexandra Riley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Jacqueline Cabaj Awad form & Alexandra Riley form
Jacqueline Cabaj Awad - posledné zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
19.11.23 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 3. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 štvrťfinále | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | detail zápasu |
Alexandra Riley - posledné zápasy
Cali - antuka | ||||
28.01.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Matea Roki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Natacha Schou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - antuka | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Maegan Manasse | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.22 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
W60+H Santiago - antuka | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Fernanda Astete | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.11.21 kvalifik. | vs. Martina Alcaino Vergara | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Las - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Medellin - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Ibague - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Maria Paula Vargas Triana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Evansville - tvrdý | ||||
13.07.21 1. kolo kval. | vs. Qavia Lopez | - Alexandra Riley - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Fitriani Sabatini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Valeria Bhunu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Dubai - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-4, - Alexandra Riley - skreč | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Sylvia Schenck | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
17.01.20 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Heranne Excellent | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Alexandra Anttila | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Zeel Desai | 1-6, 2-6 | detail zápasu |