ZÁPAS
02.05.17 | 1. kolo | Jacqueline Cabaj Awad | Adrienn Horvath | 4-6, 6-3, 6-3 | Gyor | antuka |
ŠTATISTIKY
Jacqueline Cabaj Awad | Adrienn Horvath | |
1. podanie % | 66/95 (69%) | 57/102 (56%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/66 (64%) | 33/57 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/29 (38%) | 18/45 (40%) |
Vyhrané break-bally | 7/18 (39%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 51/102 (50%) | 42/95 (44%) |
Vyhrané body celkom | 104/197 (53%) | 93/197 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 8 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maďarsko
24.12.00, 23 rokov
24.12.00, 23 rokov
Jacqueline Cabaj Awad vs. Adrienn Horvath - Vzájomné zápasy
04.09.17 | kvalifik. | Jacqueline Cabaj Awad | Adrienn Horvath | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Balatonboglar | antuka |
02.05.17 | 1. kolo | Jacqueline Cabaj Awad | Adrienn Horvath | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Gyor | antuka |
Jacqueline Cabaj Awad form & Adrienn Horvath form
Jacqueline Cabaj Awad - posledné zápasy
W35 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
12.04.24 | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.24 | vs. Ayla Aksu | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
19.11.23 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 3. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - skreč | detail zápasu |
Adrienn Horvath - posledné zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Karin Maria Handiakova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Tina Godec | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Reka Kata Matko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.12.18 kvalifik. | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.11.18 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Anita Wagner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 kvalifik. | vs. Adriana Senkarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | - Adrienn Horvath - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 3-6 | detail zápasu |