ZÁPAS
19.06.19 | 1. kolo | Iveta Dapkute | Neta Tamir | 6-0, 6-2 | W15 Netanya | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Iveta Dapkute | Neta Tamir | |
1. podanie % | 23/38 (61%) | 30/50 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/23 (78%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 31/50 (62%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané body celkom | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Iveta Dapkute | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Neta Tamir | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iveta Dapkute | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Neta Tamir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Iveta Dapkute | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Neta Tamir | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Iveta Dapkute | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Neta Tamir | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Iveta Dapkute | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Neta Tamir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Iveta Dapkute | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Neta Tamir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Iveta Dapkute | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Neta Tamir | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
05.01.02, 22 rokov
05.01.02, 22 rokov
Iveta Dapkute vs. Neta Tamir - Vzájomné zápasy
19.06.19 | 1. kolo | Iveta Dapkute | Neta Tamir | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Netanya | tvrdý |
Iveta Dapkute form & Neta Tamir form
Iveta Dapkute - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - skreč | detail zápasu |
Neta Tamir - posledné zápasy
W15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Sivan Raizman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tal Zinn | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Keren Mor | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
03.06.18 kvalifik. | vs. Laetitia Pulchartova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Pauline Wuarin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Hili Kronzon | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-74 | detail zápasu |