ZÁPAS
09.06.18 | 1. kolo kval. | Ivana Sebestova | Barbora Kollarova | 5-7, 6-3, 6-2 | Prerov | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
05.09.96, 27 rokov
05.09.96, 27 rokov
Ivana Sebestova vs. Barbora Kollarova - Vzájomné zápasy
09.06.18 | 1. kolo kval. | Ivana Sebestova | Barbora Kollarova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Ivana Sebestova form & Barbora Kollarova form
Ivana Sebestova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Barbora Kollarova - posledné zápasy
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Tamara Teufl | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Lucia Ondrasova | 7-63, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.16 kvalifik. | vs. Caroline Ilowska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hluboka Nad - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Kristyna Vondraskova | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ostrava - antuka | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Darta-Elizabete Emulina | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
04.08.14 1. kolo kval. | vs. Aneta Miksovska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorg - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vendryne - tvrdý I. | ||||
02.12.13 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
30.09.13 1. kolo kval. | vs. Alexa Pirok | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
05.08.13 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Boehm | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
15.07.13 1. kolo kval. | vs. Zuzana Zalabska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Michaela Pochabova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zlin - antuka | ||||
24.06.13 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
23.07.12 1. kolo kval. | vs. Huliya Esen | 1-6, 1-6 | detail zápasu |