ZÁPAS
19.12.18 | 2. kolo | Iva Zelic | Laura Mair | 7-65, 6-4 | Ortisei | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Iva Zelic | Laura Mair | |
1. podanie % | 47/81 (58%) | 36/70 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 39/47 (83%) | 30/36 (83%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/34 (47%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané break-bally | 1/2 (50%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/70 (31%) | 26/81 (32%) |
Vyhrané body celkom | 77/151 (51%) | 74/151 (49%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá | 11 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Iva Zelic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Iva Zelic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Iva Zelic | 2-1 | |
Iva Zelic | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Iva Zelic | 3-2 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Iva Zelic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Iva Zelic | 4-3 | |
Iva Zelic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-5 | Laura Mair | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-5 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Iva Zelic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Iva Zelic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Iva Zelic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Laura Mair | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Iva Zelic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Laura Mair | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-3 | Laura Mair | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Iva Zelic | 5-3 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Laura Mair | |
0-0, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-4 |
Chorvátsko
16.06.01, 22 rokov
16.06.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Iva Zelic vs. Laura Mair - Vzájomné zápasy
19.12.18 | 2. kolo | Iva Zelic | Laura Mair | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Ortisei | tvrdý I. |
Iva Zelic form & Laura Mair form
Iva Zelic - posledné zápasy
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Corina Mader | 6-71, 0-3, - Iva Zelic - skreč | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Zoi Meers | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.12.18 štvrťfinále | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.18 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Natalia Orlova | 7-67, Natalia Orlova - skreč | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Ana Biskic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Dunja Stamenkovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Laura Mair - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Lina Glushko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Barnes | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Vittoria Paganetti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sophia Ksandinov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zara Zafirovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-710 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Anna Semenova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-71, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-73, 7-66 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 6-4 | detail zápasu |